
REPUBLIX
REPUBLIX Elite G14i i7-14700F 16GB/512GB RX 9070 XT 16GB
✔ Intel Core i7-14700F
✔ 16GB RAM
✔ 512GB NVMe
✔ AMD Radeon RX 9070 XT 16GB
✔ Без операционна система
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| SSD Диск | 512GB |
| Гаранция | 36 месеца |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Приложение | Gaming, Streaming, Multitasking |
| Видео Карта | RX 9070 XT 16GB |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Процесор, модел | Intel Core i7-14700F |
| Операционна система | Без операционна система |
Компоненти
Компоненти
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






