
REPUBLIX
REPUBLIX Core G5a Ryzen 5 5600G 16GB/512GB RTX 3050 8GB
✔ AMD Ryzen™ 5 5600G, 6-ядрен (до 4.40GHz, 16MB Кеш)
✔ 16GB RAM
✔ 512GB NVMe
✔ NVIDIA RTX 3050 8GB
✔ Без операционна система
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| SSD Диск | 512GB |
| Гаранция | 36 месеца |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Приложение | Gaming, Streaming, Multitasking |
| Видео Карта | RTX 3050 8GB |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Тип рам памет | DDR4 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Процесор, модел | AMD Ryzen 5 5600G |
| Операционна система | Без операционна система |
Компоненти
Компоненти
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






