
REPUBLIX
REPUBLIX Core G7a Ryzen 5 7600X 16GB/512GB RTX 5060 Ti 8GB
✔ AMD Ryzen™ 5 7600X, 6-ядрен (до 5.30GHz, 32MB Кеш)
✔ 16GB RAM
✔ 512GB NVMe
✔ NVIDIA RTX 5060 Ti 8GB
✔ Без операционна система
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| SSD Диск | 512GB |
| Гаранция | 36 месеца |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Приложение | Gaming, Streaming, Multitasking |
| Видео Карта | RTX 5060 Ti 8GB |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Тип охлаждане | Водно |
| Процесор, модел | AMD Ryzen 5 7600X |
| Операционна система | Без операционна система |
Компоненти
Компоненти
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане
Подобни продукти
HP 3040 Intel Core i5-6500T 8GB/128GB Win11 Pro
328,99 €

LENOVO ThinkCentre M90N-1 Nano IOT Intel Core i3-8145U 4GB/128GB NOOS
412,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 5600GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 5600G 8GB/256GB Win11 Pro
652,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650G 16GB/256GB Win11 Pro
548,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G3 Intel Core i3-12100T 8GB/256GB Win11 IOT
523,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/512GB Win11 Pro
710,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i7-13700T 16GB/512GB Win11 Pro
874,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 8GB/256GB Win11 Pro
601,99 €

LENOVO ThinkCentre M80Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/256GB Win11 Pro
824,99 €

LENOVO ThinkCentre M90A Pro G4 Intel Core i5-13500 16GB/512GB Win11 Pro
1402,99 €