
DeepCool
DeepCool Кутия за компютър Case mATX - MATREXX 40 3FS
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-MATX-MATREXX40-3FS |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | USB 3.0 x 1 USB 2.0 x 2 HD Audio x 1 Mic x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 2 LED fan Rear: 120 mm x 1 LED fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tempered Glass Side Panel The front and top mesh panels provide optimal ventilation to move large amounts of air throughout the case Three Tri-Color LED Fans Support for up to six 120 mm or four 140 mm cooling fans and also radiators up to 280 mm installed on top or in front |
| РАЗМЕРИ | 400 x 215 x 431 mm |
| ТЕГЛО | 5.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412714569 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.2 kg |
| Формат | Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 320 mm |
| Интерфейс | HD Audio x 1, Mic x 1, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






