
DeepCool
DeepCool Кутия за компютър Case mATX - WAVE V2 - Black USB3.0
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-MATX-DPWAVE2 |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 0 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Optional: Front: 1x120mm fan side: 1x120mm, Rear: 1x80/90mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 1 (External) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 (1 external, 2 internal ) |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 (internal) |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 145 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Liquid Cooler: 120mm at front |
| РАЗМЕРИ | L387*W175*H353.5mm |
| ТЕГЛО | 3.20 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412713050 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.20 kg |
| Формат | Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 320 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic |
| Позиция PSU | Горе |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Макс. охладител | 145 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отпред |
| Включени вентилатори | 0 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






