
DeepCool
DeepCool кутия Case ATX MATREXX 55 V3 ADD-RGB 3F
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-ATX-MATREXX55V3-AR-3F |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Mic HD Audio Headphones |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 3 x 120mm ADD-RGB fans (CF120) at front |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Optional: Rear: 1x120mm; Top: 2x120mm/ 2x140mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2+2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 168 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 370 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tempered Glass side panel support 5V addressable RGB Liquid Cooler Support Front: 120/140/240/280/360mm radiator; Top: 120/140/240/280mm radiator; Rear: 120mm radiator |
| РАЗМЕРИ | 446 x 210 x 479 mm |
| ТЕГЛО | 7.40 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412713982 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.40 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 370 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 168 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






