
Darkflash
Darkflash кутия Case ATX - DK352 White - 4 fans included
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DK352-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 FRGB Rear: 120 mm x 1 FRGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Metal mesh design front panel Tempered glass side panel connected with thumbscrews Fast detach dust filters on 3 sides Supports up to 360mm water cooling |
| РАЗМЕРИ | 390 x 200 x 450 mm |
| ТЕГЛО | 4.8 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710343794127 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Fixed, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 4.8 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 340 mm |
| Интерфейс | 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 160 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






