
DELL
DELL XPS 13 9315 2-in-1 Intel Core i5-1230U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i5-1230U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | XPS 13 9315 2-in-1 |
| Серия | XPS |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1230U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |






