
DELL
DELL XPS 13 7390 2-in-1 Intel Core i7-1065G7 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-1065G7, 4-ядрен (до 3.90GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 3840x2400 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | XPS 13 7390 2-in-1 |
| Серия | XPS |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1065G7, 4-ядрен (до 3.90GHz, 8MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |






