
DELL
DELL XPS 9315 13.3" Intel Core i5-1230U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i5-1230U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 3840x2400 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | XPS 9315 |
| Серия | XPS |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1230U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






