
DELL
DELL Vostro 7620 Intel Core i7-12700H 40GB/2TB NVIDIA RTX 3050 TI
✔ Intel® Core™ i7-12700HL, 14-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 3050 TI
✔ 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Vostro 7620 |
| Серия | Vostro |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 40GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3050 TI |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12700, 12-ядрен (до 4.90GHz, 25MB Кеш) |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |






