
DELL
DELL Vostro 5620 16" Intel Core i7-1260P 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1260P, 12-ядрен (до 4.70GHz, 18MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Vostro 5620 |
| Серия | Vostro |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1260P, 12-ядрен (до 4.70GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






