
DELL
DELL Precision 7770 17.3" Intel Core i7-12850HX 32GB/1TB NVIDIA RTX A3000
✔ Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A3000
✔ 43.9 cm (17.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Precision 7770 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A3000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |






