
DELL
DELL Precision 7670 16" Intel Core i9-12950HX 64GB/1TB
✔ Intel® Core™ i9-12950HX, 16-ядрен (до 5.00GHz, 30MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 3840x2400 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 7670 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-12950HX, 16-ядрен (до 5.00GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






