
DELL
DELL Precision 7670 16" Intel Core i7-12850HX 64GB/1TB NVIDIA RTX A2000
✔ Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A2000
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 7670 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






