
DELL
DELL Precision 7560 15.6" Intel Xeon W-11955M 64GB/ NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro
✔ Intel Xeon W-11955M
✔ NVIDIA RTX A3000
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 7560 |
| Серия | Precision |
| Процесор | Intel Xeon |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A3000 |
| Процесор, модел | Intel® Xeon® W-11955M, 8-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






