
DELL
DELL Precision 7560 15.6" Intel Core i9-11950H 32GB/512GB NVIDIA RTX A2000
✔ Intel® Core™ i9-11950H, 8-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A2000
✔ 39.6 cm (15.6") 3840x2160
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Precision 7560 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-11950H, 8-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |






