
DELL
DELL Precision 7550 15.6" Intel Core i7-10750H 64GB/2TB NVIDIA RTX 4000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-10750H, 6-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4000
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 7550 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10750H, 6-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






