
DELL
DELL Precision 5560 15.6" Intel Core i7-11850H 32GB/1TB NVIDIA T1200
✔ Intel® Core™ i7-11850HE, 8-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA T1200
✔ 39.6 cm (15.6") 3840x2400 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Precision 5560 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | NVIDIA T1200 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-11850H, 8-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |






