
DELL
DELL Precision 5550 15.6" Intel Core i7-10850H 32GB/1TB NVIDIA T1000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-10850H, 6-ядрен (до 5.10GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA T1000
✔ 39.6 cm (15.6") 3840x2400 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 5550 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | NVIDIA T1000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10850H, 6-ядрен (до 5.10GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






