
DELL
DELL Precision 3581 15.6" Intel Core i7-13800H 32GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-13800H, 14-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 3581 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13800H, 14-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






