
DELL
DELL Precision 3571 15.6" Intel Core i7-12700H 32GB/1TB NVIDIA RTX A1000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-12700HL, 14-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A1000
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Precision 3571 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A1000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12700, 12-ядрен (до 4.90GHz, 25MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |






