
DELL
DELL Latitude 7430 14" Intel Core i7-1270P 32GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-1270PE, 12-ядрен (18MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 7430 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1270P, 12-ядрен (до 4.80GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






