
DELL
DELL Latitude 7340 13.3" Intel Core i7-1365U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-1365U, 10-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 7340 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1365U, 10-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






