
DELL
DELL Latitude 7320 Detachable 13.3" Intel Core i5-1140G7 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1140G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1280 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 7320 Detachable |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1280 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1140G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






