
DELL
DELL Latitude 7310 13.3" Intel Core i5-10210U 8GB/256GB
✔ Intel® Core™ i5-10210U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 6MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 7310 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10210U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






