
DELL
DELL Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet 11.6" Intel Core i5-1240U 8GB/256GB
✔ Intel® Core™ i5-1240U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 29.5 cm (11.6") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1240U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 11.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






