
DELL
DELL Latitude 5530 15.6" Intel Core i7-1265U 32GB/256GB
✔ Intel® Core™ i7-1265UL, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 3840x2160
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 5530 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1265U, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






