
DELL
DELL Latitude 5521 15.6" Intel Core i5-11500H 16GB/512GB Win11 Pro
✔ ntel® Core™ i5-11500HE, 6-ядрен (до 4.50GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1366x768
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 5521 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-11500H, 6-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






