
DELL
DELL Latitude 5520 15.6" Intel Core i7-1185G7 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 5520 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






