
DELL
DELL Latitude 5431 14" Intel Core i5-1250P 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1250P, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1366x768
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 5431 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1250P, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






