
DELL
DELL Latitude 5420 14" Intel Core i7-1165G7 16GB/256GB
✔ Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 5420 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






