
DELL
DELL Latitude 5411 14" Intel Core i5-10400H 8GB/256GB NVIDIA MX 250 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-10400H, 4-ядрен (до 4.60GHz, 8MB Кеш)
✔ NVIDIA MX 250
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 5411 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 250 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10400, 6-ядрен (до 4.30GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






