
DELL
DELL Latitude 5400 Chrome 14" Intel Core i5-8365U 8GB/64GB
✔ Intel® Core™ i5-8365U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 6MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 5400 Chrome |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 64GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-8365U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






