
DELL
DELL Latitude 5290 12.5" Intel Core i7-8650U 8GB/256GB
✔ Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 31.8 cm (12.5") 1366x768
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 5290 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 12.5" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






