
DELL
DELL Latitude 3510 15.6" Intel Core i5-10210U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-10210U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 6MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude 3510 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10210U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






