
DELL
DELL Latitude 3420 14" Intel Core i5-1135G7 8GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Latitude 3420 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти
HP 3040 Intel Core i5-6500T 8GB/128GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M90N-1 Nano IOT Intel Core i3-8145U 4GB/128GB NOOS

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650GE 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 5600GE 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 5600G 8GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650G 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G3 Intel Core i3-12100T 8GB/256GB Win11 IOT

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/512GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i7-13700T 16GB/512GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 8GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M80Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M90A Pro G4 Intel Core i5-13500 16GB/512GB Win11 Pro