
DELL
DELL Precision 7770 17.3" Intel Core i7-12850HX 16GB/512GB NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 848,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Precision 7770 17.3" Intel Core i7-12850HX 16GB/512GB NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro|
848,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Precision 7770 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






