
от 1954,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Precision 7670 16" Intel Core i9-12950HX 32GB/1TB NVIDIA RTX A4500|
1954,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Precision 7670 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A4500 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-12950HX, 16-ядрен (до 5.00GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






