
DELL
DELL Precision 7560 15.6" Intel Xeon W-11955M 64GB/ NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro
Процесор: Intel Xeon
Операционна система: Win11 Pro
от 1000,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Precision 7560 15.6" Intel Xeon W-11955M 64GB/ NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro|
1000,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Precision 7560 |
| Серия | Precision |
| Процесор | Intel Xeon |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A3000 |
| Процесор, модел | Intel® Xeon® W-11955M, 8-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






