
DELL
DELL Precision 5550 15.6" Intel Core i7-10875H 64GB/1TB NVIDIA T2000 Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 823,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Precision 5550 15.6" Intel Core i7-10875H 64GB/1TB NVIDIA T2000 Win11 Pro|
823,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Precision 5550 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10875H, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






