
DELL
DELL Latitude E6420 14" Intel Core i5-2520M 4GB/256GB Windows 7 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Windows 7 Pro
от 148,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Latitude E6420 14" Intel Core i5-2520M 4GB/256GB Windows 7 Pro|
148,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Latitude E6420 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1600x900 (HD+) |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | Intel HD Graphics 3000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-2520M, 2-ядрен (до 3.20GHz, 3MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Windows 7 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






