
от 371,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Latitude 5500 15.6" Intel Core i5-8365U 8GB/256GB Win11 Pro|
371,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Latitude 5500 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-8365U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






