
от 421,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Latitude 5411 14" Intel Core i7-10850H 16GB/256GB|
421,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Latitude 5411 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10850H, 6-ядрен (до 5.10GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






