
DELL
DELL Latitude 5410 14" Intel Core i5-10210U 8GB/256GB Win11
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11
от 337,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Latitude 5410 14" Intel Core i5-10210U 8GB/256GB Win11|
337,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Latitude 5410 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10210U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






