
DELL
DELL Latitude 3540 15.6" Intel Core i7-1355U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 678,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL Latitude 3540 15.6" Intel Core i7-1355U 16GB/256GB Win11 Pro|
678,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Latitude 3540 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1355U, 10-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






