
DELL
DELL CHROMEBOOK 3110 Intel Celeron N4500 4GB/32GB ChromeOS
Процесор: Intel Celeron
Операционна система: ChromeOS
от 187,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
DELL CHROMEBOOK 3110 Intel Celeron N4500 4GB/32GB ChromeOS|
187,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | CHROMEBOOK 3110 |
| Серия | CHROMEBOOK |
| SSD Диск | 32GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N4500, 2-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Операционна система | ChromeOS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






