
DELL
DELL CHROMEBOOK 3110 2-IN-1 Intel Celeron N4500 8GB/32GB ChromeOS
✔ Intel Celeron N4500
✔ Integrated
✔ 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | CHROMEBOOK 3110 2-IN-1 |
| Серия | CHROMEBOOK |
| SSD Диск | 32GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N4500, 2-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Операционна система | ChromeOS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






