
HP
HP ZBook 8 G1i 16" Intel Core Ultra 7 255H 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255HX, 20-ядрен (до 5.20GHz, 30MB Кеш)
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | ZBook 8 G1i |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | N |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255H, 16-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | BE |






