
HP
HP EliteBook 8 G1i INTEL AI 16" Intel Core Ultra 5 226V 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 226V, 8-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш)
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | EliteBook 8 G1i INTEL AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | N |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 226V, 8-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SWE |






